Natálie Steklová
Narozená v Ostravě v neděli 5. 7. 1975.

Studovala Sřední průmyslovou školu oděvní, Postgraduální Studium na SPŠ Oděvní v Praze a maturovala na SPŠ Textilní v Liberci. Hned po vyloučení z pražské školy se dostala do finále soutěže pro mladé talenty “Smirnoff International Fashion Award” s kolekci andělských krunýřů. Poté začala navrhovat kolekce pod svojí novou značkou Kika, která se prodávala v New Yorku a Londýně. V Praze se prodávaly v butiku Mýrnyx Týrnyx a ve Faux Pas a v obchodech LA FEMME MIMI, Parazit a Kebab. Na Prague Fashion Week na jaře 2005 ziskala titul Talent sezony. Ve Vídni na EU YOUNG FASHION SUMMIT 2006 představila svou práci a nadchla jí návrháře Valentina. Byla nominována v prvním ročníku Výročních cen Akademie designu ČR za rok 2006 CZECH GRAND DESIGN.

"Pracuji s vietnamským a thajským hedvábím, second handovou kůží, s organickou bavlnou, bambusem, recykluji materiály, kombinuji potisky a kresby, ale především mám ráda látky ze všech koutů světa inspirované a ideálně také vyrobené tradičníma metodama… miluji kombinaci asijských vlivů a funkčního punku a taky mám ráda sci-fi filmy, obzvlášť ty z padesátých let, ale možná je to jen proto, že se tam hodně cestuje… Hledám odpovědi a řešení."
Hlavní současnou inspirací jsou život delfínů a studium barev, čísel a myšlenek, jejich lečebných učinků a působení. Taky sveřepě ignoruje sezóny ”Pokud se zamilujete do mých šatů-musí to být láska-nemá to nic společneho s vnejšími změnami,je to napořád.” V současnosti žije a pracuje v Praze jako návrhářka, stylistka a ilustrátorka. Víc než 14 let je jednou z nejlepších a nejprogresivnějších stylistek v České republice, lifestylový časopis Hype ji označil za “nejvyhledávanější stylistku v České republice”. Jako ilustrátorka se podílela na vzhledu časopisu Beauty salon.
Jako stylistka začala pracovat současně pro reklamy – mimo jiné pro první Coca Cola reklamy v Česku – a také pro módní časopisy, kde vytvořila fashion stories a obálky pro české vydání Elle, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Esquire, Premiere a Rolling Stone........... pokračovat >>>