Je také jednou z nejvyhledávanějších stylistek pro reklamy, obzvlášť pokud vyžadují silný vizuální náboj. Každoročně vytváří styling pro 15 – 20 reklam, z nichž je spousta určená pro Velkou Británii, USA, Japonsko, Francii, někdy i pro celosvětové kampaně. Mezi její nejznámější práce za poslední dobu patří reklamy pro Budvar (režie Justin Reardone), Bass (r. Bjorn Stein), McDonalds (r. Kjetil), Playstation2 (r. Lawrence Hamburger), Boeing, Toyota (r. Yasushi Kurihara), Ikea (r. Carl Astrand), Pierre Cardin (r. Alistair Taylor Young), Philipshave (r. Betsan Morris Evans), Czech Telecom, Eta (r. Jaromír Malý), Keloggs Poptart (r. Mikko), Eurotel (r. Nic&Sune), Aquila Miss Czech Republic (r. Jonathan Lennard) a další. Další práce zahrnují klienty jako Jablonex, Sprite, Dove, Carlsberg, ČSOB, Oskar, DELL, Frisco, T-Mobil, AOL, Philip Morris, Antismoking campaign pro MTV, Pilsner Urquell, Pepto bismol, Kinder bueno, GHD a další
Vytvořila styling pro mnoho videoklipů - zábavný look z přelomu 70ých a 80ých let pro klip “Attention aux hommes!” od “Tata Bojs”. Tento klip získal v roce 2003 cenu “Anděl” za nejlepší klip roku. Další oceněné a podařené videoklipy na kterých pracovala jsou “Virtuální duet”- Tata Bojs, Anna K -“Cukr”, Wohnout -“Rajda”, Kryštof -“Rubikon” a Khoiba -“That reason”.

Oblékala krátký film “Most” (“The Bridge”), natočený americkou produkcí v Praze. Tento film byl v roce 2004 nominovaný na Oscara v kategorii “Nejlepší krátký film”. Dále spolupracovala na televizním filmu “Adamsova rodina” při natáčení v Los Angeles.Divadelní kostýmy navrhla pro bělostnou činohru 8žen hranou v TaFantastice, pro představení ZDE JSEM CLOVĚKEM!HERE IM HUMAN! V divadle Archa.

Pro plakát na 42. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary vytvořila image hlavní hrdinky.